سرلشکر سلامی: دشمنان ایران در نبرد‌ سیاسی هم شکست خواهند خورد

  • ۵۰
سرلشکر سلامی: دشمنان ایران در نبرد‌ سیاسی هم شکست خواهند خورد

 

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: روز جمعه باشکوه‌ترین حماسه سیاسی در ایران خلق خواهد شد و ملت بار دیگر مشتی محکم بر دهان دشمن خواهند کوبید و نشان خواهند داد که برای خواست دشمن ذره ای ارزش قائل نخواهند بود.

به گزارش سفیر هدایت از جمکران، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر امروز در اجتماع زائران و مجاوران حضرت ولی عصر(عج) در مراسم «حریفت منم»، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ولی عصر(عج)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با فلسفه ظهور آغاز شد و فلسفه ظهور، حکومت مستضعفان بر زمین است و از آن روزی که انقلاب اسلامی ایران با تدبیر امام خمینی(ره) درخشید؛ بیرق اسلام در جهان برافراشته شد و عظمت مسلمانان که توسط کفار و مشرکان به یغما رفته بود به مسلمانان بازگشت.

وی ادامه داد: با پیروزی این انقلاب الهی عَلم های جهاد در برخی کشورها برافراشته شد و برخی آنها از سیطره سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی بیگانگان آزاد شدند و بانگ آزادی و عدالت در آنها پیچید و فضایل الهی و اسلامی در آنها جاری شد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب ایران طواغیت از این جامعه رخت بر بستند و حکومت الهی بر این سرزمین حاکم شد، تصریح کرد: هر گاه نور خدا در بخشی از زمین جلوه‌گر می‌شود کافران، مشرکان و منافقان نمی‌توانند این تجلی و درخشش را ببینند و می‌خواهند این نور را خاموش کنند؛ این انقلاب زمینه‌ساز عصر ظهور و جریانی حقیقی در عالم است که در برابر صف‌آرایی‌های دشمنان در همه ابعاد ایستاده و امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک است.

سردار سلامی ادامه داد: دشمنان ایران تمام شئون زندگی ملت را به میدان جنگ تبدیل کردند تا حکومتی مبتنی بر اسلام و بدون وابستگی به آنان بر روی زمین باقی نماند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان همه توان خود را به کار بستند تا ملت ایران از راهی که آمدند خسته و پشیمان شوند؛ ابراز کرد: آنها همه راه‌ها را رفتند ولی با اتحاد و انسجام ملت ایران به در بسته خوردند. کشور ما سرزمین امام زمان(عج) است و ایشان نائب خود را یاری می دهند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان هیچگاه از سر مسلمانان دست بر نمی‌دارند، گفت: امروز جنایات دشمنان در فلسطین را می‌بینیم، آنها می خواهند با کشتن کودکان، زنان و مردم بی دفاع برای خود پیروزی کسب کنند؛ ولی مردم غزه با مشق اتحاد و مقاومت به عالم اعلام کردند که همزیستی با رژیم صهیونستی امکان‌پذیر نیست. ما به پیروزی این عزیزان ایمان داریم و می دانیم نصرت الهی با مومنینی است که در این جنگ نابرابر دست از مقاومت بر نمی‌دارند.

سردار سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ملت ایران در حال آماده شدن برای خلق حماسه سیاسی دیگری هستند، گفت: دشمنان تلاش می کنند مردم را از حضور در پای صندوق های رای منصرف کنند؛ ولی ملت می دانند که این نبردی سیاسی بین ما و دشمنان ماست که خواهان از بین رفتنمان هستند و می‌خواهند ما را از اسلام جدا کرده و اراده ما را از بین ببرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روز جمعه باشکوه‌ترین حماسه سیاسی در ایران خلق خواهد شد و ملت بار دیگر مشتی محکم بر دهان دشمن خواهند کوبید و نشان خواهند داد که برای خواست دشمن ذره ای ارزش قائل نخواهند بود.

محبوب ترین مطالب

پربحث ترین مطالب

نظرات خوانندگان